Z lidí se stávají levné konzumní automaty na dálkové ovládání

https://www.flickr.com/photos/gvkb/23703628168/

Evoluce konzumní civilizace; egoismus (otroctví), feudalismus, kapitalismus, centralismus (socialismus, komunismus, demokratismus), automatismus (robotismus, digitalismus). Vše co končí na > ismus < to je víra ve svaté priority, které se snažíme násilně realizovat, naše priority se mění podle situace, ve které žijeme, čím vyspělejší je konzumní systém, tím vyspělejší jsou logicky i priority. Z dálky vše vypadá jinak než z blízka, z dálky může čert vypadat jako anděl, proto je zde běžná snaha o to, abychom mnohé nepoznali z blízka, protože bychom jistě pochopili to, že nám nevládnou andělé, ale čerti.
Pokud jsi v troubě, protože jsi trouba, tak příčinou jsou tvoje chybné priority, proč jsou subjekty a objekty nepřizpůsobivé nové situaci, a drží se chybných priorit? Nepřizpůsobivost je způsobená nemocemi, nemocný systém nemá sílu k tomu se přizpůsobit nové situaci a tak je eliminován. V současnosti existujeme v centralismu, a globálně se už přechází na automatismus, prioritně jsou na řadě mocné a bohaté národy.
Přechod na automatismus je spojen s nárůstem nezaměstnanosti a bídy, začíná hnutí, > udělej si to sám < a ušetříš peníze, lidi si sami sestavují z dílů veliké počítače, sami si do počítače nainstalují operační systém Windows a programy, sami si vytvářejí blogy a stránky na internetu, sami soukromě podnikají, sami se učí novému, sami programují nebo fotografují, žijí sami a nepotřebují už ty druhé sobce u k ničemu. Z lidí se stávají levné konzumní automaty na dálkové ovládání, které ovládá hlad po tom, aby byli nasycení ekonomicky a psychicky.

Podobné příspěvky>