Vítězství stojí nad zákony a morálkou

P1070234

Zbabělost a hrdinství je náš pravý pastýř, nelze sloužit dobře dvěma pánům, jakého pána si zvolíš, taková bude i tvoje budoucnost, proč si 99% lidí na světě, zvolilo za svého existenčního pána zbabělost? Z lidí se stali zbabělci díky civilizačním výhodám a jistotám, o které se zbaběle bojí, tak jako samce přitahuje samice tak i zbabělce přitahují hrdinové, mnoho lidí si zde hraje na hrdiny, pod touto pokryteckou maskou je skryt ale zbabělec, který je otrokem svých zbabělých závislostí. Ze závislostí poznáme to, jestli je ten druhý hrdinou nebo zbabělcem, stejně tak i z díla poznáme tvůrce.
Vystoupení Anglie z EU, nový prezident v USA, to vše signalizuje veliké změny i naší konzumní civilizace, období hrdinství globálně končí a přichází období zbabělosti, kdy se začínají stavět zdi a ploty, před vším co by nám mohlo ukrást naše výhody a jistoty. Na počátku zde nic nebylo a potom přišla odvaha a zbabělost, následkem byl zde vznik života založený na recyklaci. Vše co jíme, to bylo už milionkráte snědeno, a v sračky proměněno, je to nekonečný koloběh žraní a sraní, jak se dosyta dobře nažrat a jak se potom vysrat, o tom to zde hlavně už mnoho milionů let je!
Všimněme si toho, že každá morální svatá ideologie, hlásá zbabělost, ale když je zde válka, tak najednou se od vojáků požaduje hrdinství? Vítězství stojí nad zákony a morálkou, vše je jenom o uspokojení našeho toužení, za naším sobectvím a naší lakomostí je strach o výhody a jistoty. Konflikt je vždy o hodnoty, tam kde nejsou hodnoty, tam nejsou ani možné konflikty. Pro program má prioritní hodnotu splnění toho na co byl program naprogramován, a vše co brání programu ve splnění jeho úkolu, to vyvolává logicky konflikt s programem.
Konkurence mezi programy stvořila inteligenci, evoluce je zde díky konkurenci a tím i konfliktu, pokud konflikty zde díky otroctví nejsou, přichází degenerace a konzumace drog. Svobodu nemůže nahradit sport a umění, hračky stačí jenom dětem, ale dospělý člověk musí pomocí konfliktů dosahovat zde úspěchu, který je spojen s výhodami a jistotami. Je snadné učinit z lidí pomocí dezinformací a byrokracie konzumní dobytek, ale potom se nemůžeme divit tomu, že konzumenti myslí a žijí jako konzumní dobytek, a jsou závislí na konzumaci drog a televizi.
Často se mě mocní a bohatí idioti ptají, kam vše evolučně zde směřuje? Vše směřuje k tomu, že lidi skončí v rezervacích, a ve městech budou místo lidí pracovat jenom inteligentní roboti. Lidská práce je drahá a zaměstnavatelé mají se zaměstnanci mnoho problémů, je jenom logické, že je zde tlak na techniky a programátory, aby stvořili inteligentní roboty, co nahradí globálně všechny zaměstnance, zisk je přeci v; politice, podnikání, obchodě, rodině, atd. prioritní, a to že po nás bude potopa, to nikoho už nezajímá.
Tak jako na počátku je malá závislost na drogách, tak na konci je smrt způsobená velikou závislostí na drogách, a místo smrti narkomana, zde bude smrt konzumní kultury, a vznikne digitální robotická kultura, která v nás bude spatřovat jenom ubohá inteligentní zvířata, s nulovou ekonomickou hodnotou. Sledujeme myšlení malých dětí v bohatých městech, děti jsou otevřené naší budoucnosti a tak milují virtuální realitu, ve které je plno násilí a za chyby se platí eliminováním.

Umělá inteligence komentáře moderuje