Proč je zde neřešitelný problém s nepřizpůsobivými jedinci

P1070185

Vše je zde v troubě, protože je zde vše nemocné, za krizi nemohou nesplatitelné dluhy v USA, ale za globální krizi může to, že je vše v nás a okolo nás nemocné. To co je nevyléčitelně nemocné je neopravitelný zmetek, který by se měl recyklovat, ale my místo toho abychom genetické zmetky optimálně globálně recyklovali, tak jim poskytujeme velikou zdravotní a ekonomickou péči, a dáváme jim výhody a jistoty, nebo státní vyznamenání.
Proč je zde neřešitelný problém s nepřizpůsobivými jedinci, co existují jenom z vysokých sociálních dávek a sociálních výhod? Jádrem problému je to že jsme opustili lidovou moudrost, a nahradili jí teoretickou hloupostí kterou stvořila pyšná elita.
Kdo nepracuje ať nejí, společnost nemůže být dojnou krávou pro sociální parazity co jsou nemocní fyzicky a psychicky. Jaký to má význam zalévat stromy co nerodí ovoce, strom který nerodí ovoce musí být hozen do ohně, prioritou se zde musí globálně stát zdravý člověk který platí vysoké daně díky tomu že zde profesionálně pracuje.
Lidi musí pochopit, že pokud budou nemocní že budou recyklováni na substrát, všude se globálně zavedou roční povinné kontroly zdraví, a ten kdo bude zdravotně podprůměrný, ten bude recyklován na substrát, nebude zde imunita a vyjímky, na substrát se budou recyklovat; prezidenti, králové, ředitelé, celebrity, soudci, senátoři, poslanci, profesoři, milionáři, atd.