Proč dostane výhody a jistoty ten kdo si je nezaslouží?

https://www.flickr.com/photos/gvkb/36885986473/

Vše je zde evoluční experiment a tak zde jsou amatérské chyby, spravedlnost je jenom v divoké v přírodě, ale za získanou svobodu a rovnost, se zde musí zaplatit životem, ve kterém se za malé chyby platí smrtí. Zjednodušeně to spatřuji tak, že aby mohl někdo jet po kolejích rychle dopředu za svým cílem, tak musí mnohé osobní vlaky dlouho čekat na to, až se pro ně kolej uvolní, výstavba kolejí je drahá a tak jenom elita může jet rychle dopředu a tak se zde má dobře.
Moderní civilizace to jsou ty koleje, po kterých můžeme jet rychle do svého cíle, moderní civilizace, potřebuje ale lidi, co jsou vzdělaní a civilizovaní, zde narážíme na problém svatých dezinformací, které po mnoho století, dělají z lidí hlupáky a ubožáky, aby svatá elita mohla lidi snadno ovládat. Nejde sloužit pravdě a lži současně, musíme si konečně vybrat svého pána, pokud budeme sloužit lži tak budeme stát jako národ pořád na slepé koleji.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.