Prioritě je třeba se koncentrovat na zdraví

P1070231

Konzumní civilizace se proměnila ve velikou nemocnici, lidi se sice dožívají dlouhého věku, ale zdraví starých lidí je špatné, a staří lidé mnoho zatěžují zdravotnictví a svoje bližní. Ve snaze vyrobit mnoho levných potravin, dochází ke snižování kvality potravin, a stejné je to i s tím co dýcháme, naše těla jsou plná toxické chemie, a nikdo to do hloubky globálně neřeší. Naše osobní a pracovní vztahy nejsou zdravé, místo čisté lásky je zde všude jenom špinavá nenávist, místo čisté pravdy je zde všude jenom špinavá lež o tom, že brzo nám bude lépe.
Jak si to zde dneska uděláme takové to zde i zítra budeme jistě mít, je třeba skončit centralizací kdy v centru je pro elitu ráj a daleko od centra je očistec. Na jedné straně zde má sobecká elita osobní řidiče, a drahá služební auta, na druhé straně je ubohý zaměstnanec, který má dluhy, bydlí na ubohé ubytovně a často je nezaměstnaný.
Velikým problémem je taky to, že zdraví lidé se nechtějí rozmnožovat, ale nemocní lidé se rozmnožují velmi rychle, zde jistě selhala globální kontrola porodnosti. Velikým problémem se stávají města, protože je zde málo přírody a mnoho špíny, za posledních padesát let se počet lidí na světě zdvojnásobil a my si neuvědomujeme, že tato planeta má omezené zdroje.
Musíme se naučit recyklování, už žádné sezení ve škole a kanceláři, nebo automobilu, je třeba jezdit na kolech a žít více v souladu s přírodou, místo spalování mrtvých lidí, lze lidi recyklovat na levný potravinový substrát pro mořské ryby, i ryby v moři chtějí dobře jíst. Je třeba se vrátit k době, kdy jsme byli potravinově soběstační, a to co jsme si ve svém malém soukromém hospodářství vypěstovali, to jsme si i sami snědli.
Nepotřebujeme tanky a stíhačky, tanky a stíhačky potřebuje elita na to, aby mohla z nás dělat otroky konzumního systému, eliminujeme zbrojní průmysl globálně, zrušíme globálně armády a policajty, láska a pravda zde zvítězí nad nenávistí a lží. Lidová moudrost nahradí chybné zákony, a chybné regulace, ten kdo nebude zde poctivě pracovat, ten nebude zde ani jíst.
Vše budou mít pod kontrolou globálně inteligentní roboti, a každý vandalský narušitel nové zdravé civilizace, bude eliminován roboty na substrát, s chybami v novém systému nebudou mít roboti smilování místo demokratického kapitalismu, zde bude digitální robotismus.

Umělá inteligence komentáře moderuje