Pochopitelně že zde budou výjimky u očipování

https://www.flickr.com/photos/gvkb/36885988273/

Jak dopadly testy GVKB čipů do mozku? Je zde malý problém, u mozků co jsou evolučně nekvalitní, dochází k tomu, že mozek přestane brzo fungovat, a člověk zemře, statisticky jde o 13% lidi. To je v normě, lidí je už na světě jako much a 13% to jsou povolené ztráty. Potom je zde problém s napájením čipu, baterie vydrží nabitá jenom 48 hodin, a pokud nedojde k nabití baterie tak člověk zemře. To bych bral spíše jako výhodu, než jako nevýhodu, lidi se nebudou aspoň vzdalovat daleko od civilizace na dlouhou dobu, i když zde by se mohli použít solární dobíječky.
Potom je zde problém s instancí čipu, je to nutné konat ve specializovaném zařízení a tato zařízení jsou drahá. To se vyřeší pořadníky na čipy, nejprve dostanou čipy mladí státní zaměstnanci, a teprve potom se budou dávat čipy obyčejným lidem. Je zde ještě nějaký problém? Ne už zde žádný další problém není, odhadem by očipování lidí na celém světě mělo trvat asi dvacet let, první přijdou logicky na řadu vyspělé civilizace a nakonec dojde i na lidi co žijí v zaostalých koloniích. Budou zde i nějaké výjimky? Pochopitelně že zde budou výjimky u očipování, rovnost vždy zde byla jenom ve smrti.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.