Nekrmte konkurenty

P1070249

Proč je zde v depresi; ekonomika, politika, morálka, spravedlnost, kvalita, čistota, psychika, atd. příčinou je to že krmíme konkurenty, hlad musí konkurenty donutit k tomu, aby se změnili k lepšímu, dobrota ke konkurentům má za následek naši žebrotu, každý se musí přizpůsobit rychlým systémovým změnám, a pokud to zde on nezvládne, tak může odejít jinam, kde to zvládne.
Musí skončit období, že nejvíce ze společných peněz dostane nepřizpůsobivá sociální skupina, co nejvíce mediálně křičí, že se zde má existenčně zle, konzumní společnost nemůže být sociálním ústavem pro lenochy a hlupáky. Je třeba skončit s povrchním rozdělováním lidí, nemáš peníze na jídlo a bydlení, tak profesionálně pracuj a vydělej si na jídlo a bydlení.
Neseženeš zde v naší společnosti práci za mzdu, tak z naší konzumní společnosti odejdi tam, kde seženeš práci za mzdu, svět je veliký, a jistě se někde uživíš. Společnost, která je sociální, má za následek úpadek kvality a jistoty, až nakonec vše dospěje k zániku sociální společnosti, statistiky v nahotě odhalují to, že ten kdo ekonomicky a politicky chybuje, ten v depresi i je.
Pokud je v přírodě nedostatek potravy, díky změnám v počasí, dochází zde automaticky ke snaze o přemístění na jiné místo, kde je dostatek potravy, nebo se rychle snižuje počet zvířat, stejně musí i fungovat naše civilizace. V mnohém se můžeme poučit u Kanady, její politika a ekonomika je evolučně mnohem dále než naše politika a ekonomika, nemá logiku a smysl vymýšlet něco co je v Kanadě už vymyšleno, a otestováno v praxi, zde nemají problémy s nepřizpůsobivými občany, co se chovají jako ekonomičtí vandalové.