Musíme se spokojit s tím, co zde je?

P1070200

Proč teorie v praxi většinou nefunguje? Teorie zná vše z dálky, ale v praxi musíme vše znát už z blízka, to co z dálky vypadá jako správné, to z blízka je chybné, podívejme se třeba na teorie těch, co nám zde pyšně vládnou, z blízka poznáme, že nám pyšně vládnou staří idioti!
Mnoho lidí by chtělo začít soukromě podnikat, a narazí na svaté teorie, které v praxi nefungují, mnohé teorie jsou násilím vládou prosazované a ten kdo je drze nerespektuje, je vládou potrestán. Podívejme se třeba na podporu lidí, co se optimálně nepřizpůsobili naší konzumní civilizaci, a my je podporujeme ekonomicky a sociálně, to mě tedy rozum nebere?
Nebo se podívejme na nabídky práce nebo zboží, které jsou chybné, tyto chybné nabídky nás okrádají o čas a peníze, lidově hovoříme o srážce s blbci. Nebo se podívejme statisticky na rozmnožování lidí, nehodnotní lidé se rozmnožují rychle, ale hodnotní lidé lidi se rozmnožují pomalu. Musíme se spokojit s tím co zde je, nebo se nespokojíme s tím co zde je, a budeme se snažit o to, aby se vše v nás a okolo nás změnilo k lepšímu?
Proč jsme pro ekonomické emigranty jenom tranzitní zemí, média nám dlouho tvrdí jak se zde máme ekonomicky dobře, a ekonomičtí emigranti na to mají zcela jiný názor, a směřují nejvíce do Německa a Anglie. Jaký je král takové je i jeho království, pokud je starý král idiot, tak následkem je to, že lidi z jeho království utíkají tam, kde nekraluje nějaký starý idiot.