Miloš Zeman se stal prezidentem díky toužení po pomstě

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37555776461/

Někdo vám mnoho ublíží a tak mu to chcete oplatit, následkem je toužení po pomstě, čím více jsou lidi pyšní tím více je v nich i toužení po pomstě, pokud bychom se mohli podívat do mozků lidí, co zde rozhodují o nás bez nás tak bychom tam našli jistě toužení po pomstě, je vůbec možné nějak tyto lidi vyléčit z jejich psychické nemoci? Toužení po pomstě je obrazně jako cukrovka, nejde vyléčit, je možné jenom podávat léky, které zabrání tomu že pacient zemře.
Velikým problémem je toužení po pomstě u kariéristů, co jsou bezcitní, obrazně je jejich toužení po pomstě zdrojem psychické energie, a díky tomuto nevyčerpatelnému zdroji jejich inteligence pracuje na plný výkon. Je třeba si dát pozor, aby nedošlo k explozi, kterou způsobí přetlak, takový psychopat se stává svému okolí nebezpečným, jde zde obzvláště o psychopaty, co jsou sportovně založení a tak mají snahu svoje konkurenty fyzicky napadat pomocí facek nebo kopanců. Někdy by bylo potřeba hodit na toho blázna síť a převést toho blázna do blázince, bohužel se zde setkáváme s imunitou, která tyto blázny chrání před umístěním do blázince.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.