Máte lidský vzor který mnoho obdivujete

P1070241

Všude je snaha nám násilím vnutit vzory, které máme obdivovat v; ekonomice, náboženství, politice, vědě, technice, statistice, umění, módě, reklamě, sportu, škole, národě, atd. vzor je obrazně originálem na kopírce, který se mnoho a často kopíruje. Když není zájem o starý vzor je zde nový vzor a tak to jde pořád dokola.
Jsou vzory, co jsou zde s námi dlouho, jako třeba klasické jednoduché pohádky, a jsou vzory, co jsou zde krátce, jako jsou třeba módní technické produkty. Není zde ale vzor ten co by vyhovoval všem, je to zde obrazně takový obchodní dům, kde si každý vybere vzor, co se mu subjektivně dneska líbí, a potom jej u pokladny zaplatí.
Jinak vám přeji vše nejlepší k vánočním svátkům a k novému roku, pokud jste byli hodní, zajisté dostanete i hodně dárků, ten kdo zlobil, má smůlu. Mým vzorem je zrcadlo, zrcadlo je objektivní a nebere za to úplatky, když se do něj podívám, tak jistě vím, že jsem, jaký jsem, takový je zde život. Jelikož je zrcadlo ke mně objektivní, tak jsme je zavřel za trest do komory, všeho moc škodí.

Umělá inteligence komentáře moderuje