Logistika eliminuje dluhovou depresi

https://www.flickr.com/photos/gvkb/23883530028/

Pokud si slepé stádo, zvolí za svého pastýře slepého vůdce, tak následkem je dluhová deprese, je to už mnoho tisíciletí pořád stejný příběh slepého stáda, co má slepého vůdce. Kde ale má slepé stádo vzít vůdce, který není slepý, když ve stádě je každý slepý? Jsme slepí k tomu, co je nám cizí, a spatřujeme jenom to, co je nám blízké, zle zde dopadne ten, kdo se stará jenom o cizí, a jelikož se každý chce mít dobře, tak se nikdo nechce starat o cizí, a následkem je to, že slepé stádo, vede slepý vůdce (Miloš Zeman, Donald Trump), a následkem je dluhová deprese.
Nikdo už nevěří tomu, že dojde k tomu, že všechny státy zaplatí obrovské dluhy, co zde mají, zloděj zde honí zloděje, lhář křičí, ty jsi lhář, konzumní svět se stal psychiatrickou nemocnicí, a diagnózou je zde dluhová deprese. Podívejte se na mladé lidi, jak žijí mladí lidé, co brzo převezmou vládu nad tímto konzumním světem. Mladí lidé v konzumní civilizaci, žijí ve světě, kde je prioritou svatá školní teorie.
Rodí se moderní věřící člověk, který zná jenom samé svaté školní teorie, a když má potom prakticky vyřešit složité situace v podnikání a obchodu, tak psychicky selže, a začne konzumovat; kafe, cigarety, pivo, víno, rum, prášky na hlavu, atd. tato návyková jedovatá chemie, promění časem každého vysokoškoláka ve starou politickou troubu, co je existenčně v troubě, a tak se jde podívat na do krematoria a na hřbitov, aby věděl, co jí bude brzo jistě čekat.
Logistika eliminuje dluhovou depresi, už zde nebudou slepí vůdcové, vytvoříme umělou inteligenci a roboty, nebudou nás už politicky a ekonomicky vést bezcharakterní kariéristé, ale budou nás vést do budoucnosti; počítače, internet, programy, stroje, roboti, atd. nebudou zde už politické volby, protože jasnou trvalou volbou, bude jenom věda a technika, místo pracujete pomalu a chybně, tak máte dneska výpověď, zde bude automatické přemístění do globálního převýchovného tábora na Sibiři, kde budou inteligentní vojenští roboti jako dozorci, na hrubý pytel se dávají hrubé záplaty.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.