Logisticismus eliminuje kapitalismus

P1070213

Rok 2016 je o nástupu logistcismu který začíná eliminovat kapitalismus, úspěch je na prvním místě a tak nejprve Anglie vystoupila z EU a teď si USA zvolilo nového radikálního prezidenta, který začne v politice a ekonomice provádět veliké změny založené na logice úspěšnosti.
Základem pro úspěšnost je eliminovat vztahy s tím co je neúspěšné, dobrota k neúspěšným ubožákům má jistě za následek jenom žebrotu, obrazně řečeno, strom který už nerodí hodnotné ovoce, bude násilně eliminován, aby na jeho místě byl nový strom, co rodí hodnotné ovoce.
Logisticky z díla je spatřen tvůrce, nevěřte na sliby, že bude lépe, věřte těm, co vědí jak to udělat aby zde bylo opravdu díky optimalizované logistice lépe. Idioty přemístíme globálně na Sibiř, do převýchovných táborů, nejsou zde idioti, tak nejsou s idioty, ani problémy, to je moderní optimální logistika.
Všemu zde kraluje jenom strach, strach stvořil život a tím i lidskou civilizaci, na idioty platí jenom strach z toho, že skončí na Sibiři, pokud se zde budou chovat jako idioti. Všude budou kontrolní kamery, zavede se globální policejní režim a ten odhalí to, že jsi idiot a tak dostaneš letenku na Sibiř a zde tvoje idiotská existence v převýchovném táboře brzo skončí.
Ten kdo bude věřit tomu, co není logické, ten skončí na Sibiři, zavedou se globálně testy na logické myšlení a logické vědomosti, pokud v testech někdo nezaškrtne to, že stvořitelem všeho zde je strach, tak v testech neuspěje, a skončí na Sibiři. Idiotů je na světě jako much, a logicismus bude idiotské mouchy, chytat do kontrolních sítí, a posílat je na Sibiř, do převýchovných táborů kde je návrat zpět do logistické civilizace nežádoucí.

Umělá inteligence komentáře moderuje