Kdo u nás může za bídu a nezaměstnanost?

P1070251

Z díla se pozná tvůrce, vše je zde založeno na rozdělení podle pravidel, a tak je zde politická pravice a politická levice, pravice se snaží o to, aby se nic neměnilo, a vše se zakonzervovalo na velmi dlouhou dobu.
Levice chce, aby se vše začalo měnit, a nic se zde nezakonzervovalo na dlouhou dobu, taky zde jsou i politické hnutí, co stojí někde uprostřed mezi pravicí a levicí. Mnohdy ve snaze o větší zisk politické moci, může dojít k veliké změně politického programu, a tak se z konzervativní pravice může stát neutrální strana, co stojí mezi pravicí a levicí.
Většinou staří politici mají blíže ke konzervativní pravici, a mladí politici mají blíže k levici, co není konzervativní. Statistika vyhodnotila globálně politické směry z hlediska oblíbenosti a hlediska ekonomiky.
Jako nejlepší se ukázal politický směr, který je uprostřed mezi pravicí a levicí, když se dva perou tak se jim třetí směje. Konzervativní pravice chce veliký stát a veliké daně, levice, která není konzervativní, chce zase malý stát a malé daně.
Tam kde jsou veliké daně, je logicky snaha se vyhnout placení velikých daní, za vším jsou tedy peníze, protože v konzumním světě je pravda a láska jenom za peníze.
Zde se dostáváme ke kupní síle obyvatelstva, všimněme si toho, že čím více je někde u moci konzervativní pravice, tím menší je zde i kupní síla obyvatelstva, protože je zde vše systémově zakonzervováno, dokonalou konzervativní pravicí je Indie, zde lidi žijí ve velmi zaostalé a chudé civilizaci která je kastovně uzavřená, naopak dokonalou levicí co není konzervativní je Švýcarsko.
Kapři si nevypustí rybník, kde se mají dobře, v tom je jádro problému u konzervativní pravice, která se skládá hlavně ze starých politiků, co by měli být dávno už v důchodu.
Mnohdy se před volbami používají populistická hesla, která mají udělat z voličů naivní hlupáky, a tak se jim slibuje, že bude po volbách zde všem voličům lépe, zapomíná se ale dodat, že lépe bude jenom těm, co se dostanou na vysoké státní funkce.
U nás vládne jistě konzervativní pravice, proto jsme pro ekonomické mohamedánské uprchlíky, jenom ekonomicky zaostalou tranzitní zemí, protože pro ně je důležité, se dostat tam, kde vládne levice, co není konzervativní, jde zde hlavně o Německo a Anglii.

Umělá inteligence komentáře moderuje