Jsou všude už jenom idioti

P1070148

Monitorujme to, co lidi říkají a co píší na papír nebo na internet, informační a programový obsah je bohužel většinou idiotský, samozřejmě že i existují vzácné výjimky, subjektivně si myslím, že je na světě 2016 už 7 500 000 000 idiotů a jenom já GVKB nejsem idiot. Když se podívám na globální statistiky, a na televizní zprávy v televizi, tak je jasné to, že jenom já nejsem idiot.
Podívejme se třeba na to, jak se idioti rychle rozmnožují, stačí jim 50 let a za tu dobu je jich na světě dvakrát tolik! Ano v roce 1966 bylo na světě 3 420 000 000 lidí! Za padesát let by tedy mělo být na světě dvojnásobek lidí tedy, abych byl přesný, v roce 2066 bude na světě 15 000 000 000 lidí, co jsou idioty. Dvojnásobný počet lidí bude mít logicky více potřeb než současný počet lidí, některé potřeby není problém uspokojit a jiné potřeby je problém uspokojit.
Jelikož nárůst obyvatel nepobíhá rovnoměrně, tak dochází k ekonomické emigraci, kdy se chudí idioti snaží přestěhovat tam, kde žijí bohatí idioti, to vede k problémům, které jsou rasistické nebo politické. Je třeba pochopit to, že se nemůžeme chovat monokulturně jako idioti, a že musíme začít řešit optimálně problematiku přelidnění, pomocí moderní vědy a techniky.
Je třeba zavést stejný systém, jaký mají osobní auta, a to pravidelné přísné roční prohlídky fyzického a psychického stavu člověka, a optimální ekologické eliminování jedinců co neodpovídají tomu, co chtějí nároční zaměstnavatelé. Místo podpor pro ubožáky zde bude jejich ekologické eliminování, nejsme už tak bohatí, abychom mohli zde živit lidi, co neplatí v EU vysoké daně, zadlužené vyspělé státy nejsou pro nezaměstnané idioty, dojnou sociální krávou. Je třeba vrátit rychle a optimálně počet obyvatel na světě na rok 1800 kdy byla na světě jenom jedna miliarda lidí!