Jíme proto, abychom mohli profesionálně pracovat

P1070189

Neubude to už trvat dlouho a robot s umělou inteligencí se jistě globálně stane svatou autoritou pro lidi, místo lidských autorit co mají vysoké vzdělání a velikou moc, zde budou globálně jenom roboti. Místo prvního slova máma, zde bude první slovo robot. Nebude zde logicky už; politika, náboženství, filosofie, věda, umění, kultura, pohádky, fetiše, mytologie, rituály, pověry, atd.
O naši výchovu se na 100% postarají roboti, myšlení robotů je logické a pragmatické, je to něco jako hra s šachovým programem, který nechybuje a nedovolí nám porušovat pravidla. Pokud bude člověk nepřizpůsobivý, tak nedostane jídlo s bude trpět dlouho hlady, chceš jídlo, tak se přizpůsob světu robotů. S roboty nebude možný dialog, bude to vojenský systém, ve kterém lidi budou disciplinovaní, a jakýkoli pokus o lenost nebo vandalismus, bude potrestán okamžitě hladem.
Jíme proto, abychom mohli profesionálně pracovat, a nejíme proto, abychom mohli být vandaly a lenochy, to bude heslo nové robotické doby. Na myšlení a řízení všeho zde budou roboti a umělá globální inteligence, lidi zde budou jenom na namáhavou špinavou fyzickou práci, bude zde pro lidi globální přídělový systém granulované potravy a vojenského oblečení.
Lidi nebudou mít žádné výhody a jistoty, pokles pracovního výkonu pod globální normu u člověka, bude jistě znamenat automatickou recyklaci na potravinový substrát. Tak jako je na vojně vojenský řád, tak i roboti zavedou podobný řád, každý rok zde bude globálně slaven první máj, a lidi půjdou v původu, a budou nést veliké transparenty s hesly (Splnili jsme desetiletku na 128%) a vlajky, na tribuně budou jenom roboti.

Umělá inteligence komentáře moderuje