Je třeba začít dávat lidem do hlavy GVKB čipy

P1070216

Je vůbec možné globálně trvale eliminovat bídu a nezaměstnanost? Polovina lidí na světě žije v bídě, a nemá dobré trvalé zaměstnání, následkem je mnoho revolucí a válek, díky moderní dopravě, se začalo rozmáhat ekonomické přistěhovalectví, a je snaha začít stavět zdi a ploty, proti ekonomickým přistěhovalcům. Za posledních padesát let se počet lidí na světě zdvojnásobil, jenže dobrá jistá pracovní místa nepřibila, ale naopak rychle všude ubývají, díky automatizaci a optimalizaci. Dalším problémem jsou zdegenerovaní idioti s malou silou a malou inteligencí, co se chtějí rychle rozmnožovat, a je jim jedno, že jejich děti zde neseženou hodnotné zaměstnání, a počítají s tím, že se o ně štědrý sociální systém postará.
Lidi nechtějí slyšet jenom sliby, ale chtějí rázná tvrdá řešení od vlády, vlády musí přijít se strategiemi, které eliminují globálně bídu a nezaměstnanost, pokud to neudělají tak následkem bude třetí světová válka. V současném globalizovaném digitálním světě, nemůže nějaký stát být jenom divákem, a nijak se nepodílet na tom, že dojde k transformaci od uzavřených ekonomik, k otevřeným ekonomikám, období ve kterém jedna ekonomika parazitovala na jiné ekonomice musí skončit, ceny a mzdy se musí sjednotit globálně tak, aby už nemělo smysl ekonomicky emigrovat do států, kde se lidi mají velmi dobře.
Je třeba začít dávat lidem do hlavy GVKB čipy, vše je zde dneska na dálkové ovládání a člověk nemůže stát stranou, místo mocných a bohatých lidí zde budou počítače které to lenochům a parazitům spočítají, ten kdo bude mít malý výkon nebo bude chybovat ten bude automaticky recyklován na substrát. Místo kapitalismu zde bude logistika, umělá GVKB inteligence logisticky vyhodnotí hodnotu každého člověka pro globální GVKB systém a vše co bude nehodnotné to se bude recyklovat na substrát i kdyby se za jediný rok měl počet lidí na světě zmenšit na polovinu, takto konečně pravda a láska zvítězí nad nenávistí a lží, nikdo zde nebude mít už imunitu a výjimku, běž se podívat dneska na hřbitov, ať víš co tě bude zítra čekat.