Já jsem více, než jsi ty, a tak si zasloužím lepší život

P1070173

Ano, od nepřizpůsobivých vandalů nelze očekávat lásku a pravdu, lidí je na světě už všude jako much, a nejsou zde pavouci, co by tyto mouchy eliminovali pomocí sítí. Vše je zde postaveno na tom, aby byla společnost kastovně uzavřená, a tak to co je dovoleno bohatým, to bylo zakázáno chudým. Já jsem více, než jsi ty, a tak si zasloužím lepší život, o tom je tato kastovně uzavřená kultura, strach stvořil život, a strach stvořil i naše ego, čím více strachu, tím větší je lidské ego!
Když stará strategie jak nahnat pracujícím strach selže, tak je zde brzo nová strategie, kdy se pracujícím ubožákům nahání strach promocí exekutorů a nezaměstnanosti, vždy se ptejme, co je za tím! Kdo z toho má největší užitek, že je zde globálně blbá nálada, a že je všude bída a nezaměstnanost? Světu vládne už mnoho století mafie, konzumní svět je ovládán pomocí nesplatitelných dluhů a neřešitelných ideologických problémů, a kdo je za tím, že se vše topí v amatérských chybách? Za vším je mafie, z utrácení za nesmysly a luxus, poznáte kdo je skutečným členem mafie.
Mafiáni nebydlí v činžovním bytě 3+1 bez garáže, na velikém sídlišti, zde bydlí jenom pracující ubožáci! Podívejme se třeba na to, že většina zboží se brzo rozbije a nejde už levně opravit, představme si auta s duralovým rámem, vyrobená ze sklolaminátu, ve kterých by místo benzinového motoru, byli moderní akumulátory.
Taková auta by uživateli sloužila bez problémů padesát let, a náklady na jejich provoz by byli nízké, navíc by se neznečišťovalo ovzduší ve městech. To by ovšem nevyhovovalo výrobcům aut a prodejcům benzínu, stejně tak by mohli moderní elektrické rychlíky v betonových tunelech, nahradit drahá letadla, to by zase nevyhovovalo výrobcům letadel a prodejcům benzínu. Ropná a drogová mafie z nás dělá ubožáky o tom to zde je, není žádný problém omezit na polovinu spotřebu ropy, a spotřebu drog!