Hoďte na něj síť, o tom to zde je

P1070168

Vše je zde jenom program, a peklem zde jsou chyby v programu, a tak program chybně funguje, z dálky si můžeme myslet, že za chyby mohou to, co stvořili program, z blízka poznáme, že za chyby mohou změny a složitost. Pokud je nějaký program jednoduchý a nic se nemění tak program může bezchybně fungovat nekonečně dlouho v celém absolutnu, jakmile zde jsou změny a složitost tak zde jsou problémy s programy. V přírodě je vše jednoduché, a zde je minimum změn, proč tedy člověk vytvořil složitou kulturní civilizaci, ve které se vše neustále zbytečně rychle mění?
Příčinou je to, že je člověk hříšnou nádobou, a jakékoli snahy o to, aby člověk nebyl hříšnou nádobou, se ukázali jako marné, co je za tím, že je každý člověk hříšnou nádobou? Příčinou je zde bezcitnost a bezcharakternost, za kterou mohou chemické látky v centrálním nervovém systému, pokud lékař používá na nemoci léky, tak k léčení používá chemické látky, chemie může způsobit nemoci a může i nemoci vyléčit, o tom nikdo nepochybuje, ovšem nemocí je velmi mnoho, a tak i léků je velmi mnoho, zjistit co máme za nemoc, a jaký lék je na nemoc správný, to není snadné, a proto se musí lékaři specializovat.
Na člověka ale nepůsobí jenom chemie, působí na nás; špína, smrad, hluk, houpání lodi nebo auta, hudba, řeč, problémy, atd. jsme v mnohém; časově, fyzicky, psychicky, ekonomicky, atd. omezení, a tak mnohé nemůžeme optimálně rychle vyřešit, a jsme z toho nemocní fyzicky a psychicky, náš svět se stal velikou nemocnicí, a tím jsme se dostali do začarovaného hříšného kruhu. Následkem je veliká konzumace drog a časté války, pokud někdo začne hlásat revoluční řešení, které by mohlo lidem opravdu pomoci, tak je brán za naivního hlupáka, a někdy když moc druhé otravuje, svými subjektivními pravdami, tak je zabit, nebo zavřen do; blázince, vězení, sekty, atd.