Ekonomická monokultura může za bídu a nezaměstnanost

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37555777151/

Člověk je posedlý uzavřenými systémy a nenávidí otevřené systémy, druhá světová válka byla spojená se vznikem Nacismu, který byl ukázkovou ekonomickou monokulturou, a tak násilně tajně eliminoval po milionech v plynových komorách, nejvíce rasově nečistou Židovskou rasu. Jenom Německá ekonomická monokultura kultura byla čistou svatou rasou, a vše co nebylo správně Německé, to se muselo násilně eliminovat, něco podobného zde už bylo před třemi tisíci lety v Egyptě, kdy zde taky byla snaha, ve jménu čisté Egyptské rasy, eliminovat násilně Židovskou rasu. Mnoho zvířat si taky chrání svoje teritorium, u dravců dochází běžně i k tomu, že silnější mládě, eliminuje násilně slabší mládě, takže zase nic nového, když jsme v depresi, tak se snažíme pomocí násilí eliminovat to, co je podle nás příčinou deprese, a tak si hledáme optimální strategii, jak se deprese zbavit.
Život to je evoluční experiment, a v tomto experimentu, uspěje to co je silnější a chytřejší, všechna morální a svatá pravidla zde jsou dočasně, když nám jde o život, je jediným zákonem vítězství, a ostatní nám dříve svaté zákony už neuznáváme. Nedostatek lidi a organizace spojuje a nadbytek je zase rozděluje, o tom je; rodina, obchod, podnikání, politika, náboženství, atd. Ekonomická monokultura může za bídu a nezaměstnanost, tak jako jsme začali monokulturní lesy nahrazovat smíšenými lesy, tak musíme i monokulturní ekonomiku, nahradit smíšenou ekonomikou, ve které nejsou centrální pyšné a sobecké autority, které rozhodují chybně o nás bez nás. Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, vysokoškoláci nemají svatý patent na dokonalost, lidi dělají pořád stejné chyby už několik tisíciletí, i když mají vysokou školu, nebo zde mají mnoho výhod a jistot.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.