Ego bude díky GVKB eliminováno

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37555784231/

Jsi na internetu nula, a máš z toho deprese, ego pomocí odměn a trestů s tebou manipuluje, jako bys byl jenom inteligentní multifunkční troubou na dálkové ovládání, a jelikož jsi trouba, tak je tvoje existence v troubě. Všiml jsem si toho, že psychopati a sociopati, nemají rádi internet, protože zde jsou nulou, na internetu není možné násilně ubližovat druhým, protože zde jsou jenom samé strategické pasti, na druhé a každé násilí skončí v strategické pasti, a zde je eliminováno. Neustále slyšíme o tom, že je zde krize, ve skutečnosti je zde restartování naší kulturní civilizace, kdy je egoismus pomalu a jistě eliminován, a místo něj je zde altruismus, egoismus dělá vše pro to, aby restartování přežil, a tak se ukrývá před kontrolou.
Je to odvěký boj mezi pravdou a lží, pravda je altruistická a lež je egoistická, lež elitních autorit se mění podle módy, ale pravda se podle módy nemění, protože vychází z lidové moudrosti. Lid má pravdu a elita lže, když selhalo náboženství, tak vznikla politika, dneska už selhala i politika, elita si hledá něco, co by nahradilo politiku, nic takového zde není, elita se musí smířit s tím, že každý sobecký člověk dostane do hlavy GVKB čip a všechny mozky se propojí v jeden veliký globální mozek, lidský subjekt se stane nulou s nulovou hodnotou, už zde nebude možné lhát a krást! Zanikne soukromí fyzické a psychické, nebude zde náboženství a politika, zanikne i slovo já, tvoje ubohé ego, bude na věčné časy dokonale GVKB čipem eliminováno.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.