Díky chybě v programu jsou všichni už mrtví

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37026925344/

Programátoři jsou jenom lidi a tak dělají logicky i chyby, právě došlo k tomu, že na Facebooku byla většina uživatelů prohlášena za mrtvé, dokonce i zakladatel této sociální sítě byl prohlášen za mrtvého. Nebude to ale trvat dlouho a přijde díky evoluci a krizi, mnoho velikých nečekaných změn a lidi budou umírat jako mouchy, díky chybám politiků a ekonomů.
Často se hovoří o dominovém efektu, kdy jedna malá chyba, může vyřadit veliký globální důležitý systém, protože je vše dneska propojeno se vším. Vše je zde o nastavení, které musí pružně reagovat na změny situace, systémy které jsou zastaralé, musí být nahrazeny novými systémy, dosud na světě se v zemědělství pořád využívá síla zvířat, k obdělávání půdy a pro dopravu materiálů, je třeba dát zvířatům konečně svobodu, a zbavit je jejich otrocké práce.
Stejně tak je třeba i eliminovat globálně dluhové otroctví, kdy lidi musí pracovat za sociální minimální mzdy, a nemohou se tak mít dobře. Místo sociální politiky, která podporuje lenochy a parazity, zde musí přijít asociální politika, která nebude podporovat už lenochy a parazity, nemáš peníze, protože nemáš zaměstnání, tak to je tvůj problém, nikoho zde nenutíme násilím žít, každý může z tohoto světa živých, odejít do světa mrtvých, a na Facebooku, bude potom prohlášen za mrtvého.

Podobné příspěvky>