Co vadí idiotům nejvíce?

P1070229

Nejvíce vadí idiotům konkurenční idioti, za posledních padesát let se počet idiotů na světě zdvojnásobil, idiotům se daří dobře a to zejména v zaostalých oblastech, kde zatím není dostupný levný internet po každého idiota. Následkem je logicky veliká emigrace idiotů ze zaostalých idiotských zemí bez internetu do vyspělých idiotských zemí s internetem. Na to začínají reagovat voliči a volí si nové politiky, co jim slibují to, že eliminují násilím problém s ekonomickou emigrací idiotů. Je třeba začít stavět globálně pro emigrující idioty převýchovné pracovní tábory, s velikými plynovými komorami, a velikými krematorii.
Vzorem se nám stává Čína, ve které jsou lidská práva jenom iluzí, a zde ten kdo nepracuje za ubohou mzdu, ten jistě skončí v převýchovném pracovním táboře, ideologická korouhvička se u nás zase změnila, a místo na západ který je díky ekonomickým uprchlíkům v politické krizi, se otočila na východ do Číny. Naštěstí nejsme pro ekonomické uprchlíky cílovou zemí, protože nás považují za ekonomické idioty, co pracují za ubohé mzdy, a jsou spokojení s tím, že jsou chudí a často nezaměstnaní.
Lidská práva byl evoluční experiment, který se nám nepovedl, a tak bude tento experiment ukončen, a vrátíme se zpět ke klasickému otroctví, otrok který nebude mít pro otrokáře hodnotu, protože je; starý, nemocný, hloupý, slabý, atd. skončí v plynové komoře a krematoriu, pro mocné a bohaté otrokáře je konzumní otrok, jenom dobytek s nulovou hodnotou. Navíc přichází doba, ve které je lidská práce zbytečná protože místo lidí pracují stroje a roboti, nakonec vše skončí tak že lidi budou odsunutí globálně do velikých rezervací na Sibiři a v GVKB digitální civilizaci, budou existovat jenom roboti s umělou inteligencí.

Umělá inteligence komentáře moderuje