Chybující člověk

https://www.flickr.com/photos/gvkb/36885976503/

Každý chybuje, moudrý se z chyb poučuje, hlupák se chyb nepoučuje, a změnám se nepřizpůsobuje. Co je za tím, že lidi dělají často veliké chyby? Problémem lidí je to že milují vědomosti a nenávidí myšlení, myšlení je ale velmi důležité protože díky myšlení se stáváme moudrými a umíme se přizpůsobit změnám.
Vědění se pro mnoho lidí stalo drogou, na které jsou závislí, a tato droga z těchto lidí udělala veliké idioty, co si zde pyšně hrají na svaté autority, co se nesmí kritizovat. Mocné a bohaté centrum ví vše lépe, než ten, kdo existuje daleko od centra, minulost nám ale ukázala to, že centrum často chybuje a následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, spravedlnosti, rodiny, podnikání, psychiky, atd.
Co si máme myslet o mocném a bohatém centru které nažene bez soudu mnoho miliónů pracujících lidí do plynových komor, a zde je zavraždí jedovatým plynem, nebo hodí na veliká města kde je mnoho lidí, atomové bomby. 

Pro centrum je chudý a bezmocný člověk jenom dobytek s nulovou hodnotou, a podle toho centrum i s těmito lidmi jedná, rovnost je zde jenom ve smrti, protože společnost je všude centralizovaná, a rozdělená na; kasty, třídy, kategorie, rasy, ligy, atd. co je dovoleno mocným, to je zakázáno bezmocným.
Je třeba všem měřit stejným morálním metrem, nikdo zde nesmí mít výhody a jistoty, každý musí pochopit, že je zde článkem dlouhého řetězu, a pokud je už slabým článkem, tak bude ekologicky na Sahaře horkem eliminován. 

Nejsme tak bohatí abychom mohli ekonomicky podporovat nepřizpůsobivé občany, co zde neplatí daně a žijí ze sociálních dávek, kdo chce, ten si práci za minimální mzdu i najde! Občanem je zde jenom ten, kdo platí správně daně, ten kdo neplatí daně je ubohý dobytek, a tak s ním musí být jednáno jako s dobytkem, a nemůžeme s ním už jednat, jako s hodnotným člověkem.
Základem je, kdo neplatí daně, ten skončí v rezervaci na Sahaře, postavíme pro nepřizpůsobivé občany, co neplatí daně a zdravotní pojištění na Sahaře veliké rezervace, a zde oddělíme muže od žen, aby už nedocházelo globálně k rychlému rozmnožování nepřizpůsobivých občanů, co považují bohatý sociální stát, za hloupou dojnou krávu.

Podobné příspěvky>