Chyba je v tom že lidi dělají chyby

P1070237

Vše je zde o existenčním růstu, proč něco zakrní a něco rychle roste? Příčinou je situace, která růst podporuje nebo růstu brání, často je zde slyšet, snaž se a budeš se mít dobře. Tak to zde bohužel nefunguje, představme si situaci obrazně jako klíč a zámek, někdo má klíč a tak je úspěšný a jiný klíč nemá a tak je neúspěšný. Jsou zde ale i zámky které nelze otevřít žádným klíčem, takovým zámkem jsou drogy, drogy uzamknou náš existenční růst a učiní z nás ubožáky.
Pomáhat lidem co jsou pod vlivem drog je jako hnojit a zalévat plevel, vše co nám způsobuje deprese to je nám zde i drogou. Lidi by chtěli žít v ráji, ale přitom se chovají jako čerti, vše co dáváme to i nazpět dostáváme.
Parazité v minulosti byli zvyklí na to, že když jejich hostitel zemřel tak si rychle našli nového hostitele, najednou ale došlo k tomu, že když hostitel zemře, tak si už parazit nenajde nového hostitele, a tak parazit zemře současně s hostitelem, tím parazitem jsou lidé, co mají soukromé řidiče a hostitelem jsou lidi, co bydlí na ubytovnách a mají veliké dluhy.
V minulosti bylo možné snadno parazitovat na negramotných lidech, ale s příchodem digitální civilizace se vše od základů změnilo a parazitovat lze jenom na lidech, co mají vysokou školu, ten kdo nemá zde vysokou školu (nepřizpůsobiví jedinci), ten je pro parazity špatným hostitelem, protože on přinese velmi malý zisk svému parazitu.
Z díla se pozná hodnota hostitele, pokud hostitel nedokáže vytvořit hodnotné dílo, tak on parazity nezajímá, začíná končit období, ve kterém se platilo za to, že se chodí do zaměstnání, a přichází období, kde se platí jenom za splnění úkolů, nároky na zaměstnance narůstají, ale odměna za splněný úkol, už neodpovídá nárokům, kde je chyba? Chyba je v tom že lidi dělají chyby, nikdo z lidí není dokonalý a každý chybuje a tím sobě a druhým problémy způsobuje.

Umělá inteligence komentáře moderuje