Budeme se u nás mít jednou jako v Německu?

P1070206

Když zde skončil konečně socialismus a místo něj zde byl kapitalismus, tak jsme si tenkráte naivně mysleli, že se velmi brzo budeme mít ekonomicky a sociálně stejně jako v Německu. Ekonomický a sociální zázrak se nekonal, máme se pořád stejně jako za socialismu, statistika jasně hovoří o tom, že jsme si vůbec nepolepšili, zajímavé je to že; Polsko, Slovensko, Maďarsko, Ukrajina, Rumunsko, atd.
Jsou na tom podobně, tedy logicky chyba není v naší vládě, ale chyba je logicky někde jinde? Nevěřte tomu, že v Německu lidi pracují lépe a rychleji proto se mají i lépe, to je dezinformace, lidi se mají v Německu lépe, protože v Německu žije mnoho bohatých lidí, u nás žije málo bohatých lidí, a tak se zde máme zle.
Ono se stačí podívat na město a vesnici statisticky, na vesnici nežijí bohatí lidé a tak se lidi na vesnici mají zle, ve městě žijí bohatí lidé, a tak se lidi ve městě mají dobře. Ekonomika má základy v tom, že lidi utrácejí peníze za zboží a služby, pokud jsou lidi chudí, tak neutrácejí logicky už peníze za zboží a služby. Svět je dneska rozdělen na kolonie a kolonialisty, z nás se stala kolonie, a Německo je kolonialistickou zemí.
Jde tedy o to, jestli zisky k nám z ciziny přicházejí, nebo jestli zisky od nás do ciziny odcházejí, ekonomika jsou tedy ekonomické vztahy, které jsou výhodné nebo nevýhodné, Německo má mnoho výhodných ekonomických vztahů a my máme mnoho nevýhodných ekonomických vztahů. Budeme se u nás mít jednou jako v Německu? Pokud z nás nebude díky změně politiky země, co má mnoho kolonií na kterých ekonomicky parazituje, tak se nikdy nedostaneme na úroveň Německa.

Umělá inteligence komentáře moderuje