Bohužel herců je zde mnoho a diváků je málo

P1070180

Jakmile se k lidem dostalo zdarma mnoho informací a programů, tak došlo k tomu, že se z diváků stali najednou herci a zmizeli zde diváci, co by platili vstupné. Už nepotřebujeme celebrity, každý si zde hraje na celebritu, už nepotřebujeme autority, každý si zde hraje na autoritu, už nepotřebujeme umělce, každý si zde hraje na umělce, už nepotřebujeme řemeslníky, každý si zde hraje na řemeslníka, atd. přichází doba rychlého přeškolení a zaškolení, každý najednou může dělat prezidenta nebo ředitele, stačí jenom absolvovat levný rychlokurz a je to.
Evoluce ale není nikdy spokojená, je to ztráta času zdržovat se nějakým rychlokurzem na prezidenta, vyrobíme roboty a umělou inteligenci, už nebudeme potřebovat prezidenty a ředitele, vše bude globálně řídit umělá inteligence a roboti budou pracovat tam, kde dříve pracovali lidi. Vše je zde dočasně, to co vzniklo i zanikne, jenom smrt je zde na věčné časy, roboti postaví pro lidi na Sahaře velikou rezervaci a oddělí zde muže od žen, abychom se už nerozmnožovali a mohli tak evolučně zmizet z této planety.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.