Ano, zítra bude vše jinak

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37297380630/

Lháři a zloději, si nezaslouží výhody a jistoty, dobrota je žebrota, každý řeší jenom soukromé problémy, a nikdo nechce řešit globální problémy, díky kterým zde je mnoho bídy a násilí. Pochopme to, že každý člověk je Bůh, pokud někdo považuje druhé za; hříšníky, neznabohy, idioty, blbce, pitomce, neandrtálce, voly, svině, psychopaty, devianty, zmrdy, jinověrce, soudruhy, kokoty, atd. tak je to lhář a zloděj.
Strach, stvořil sobeckého lakomého člověka ke svému obrazu, pokud člověk nemá strach z druhého člověka, tak to není člověk, ale je to divoké zvíře! Drogy a dezinformace, dělají z lidí divoká zvířata, je třeba ukončit závislost lidí na drogách a dezinformacích!
Každý člověk dostane do mozku kontrolní GVKB čip, který z člověka udělá dokonalého GVKB zaměstnance. Žijeme v konzumním světě, kde je prioritou naše zaměstnání, nikdo nemůže stát zbaběle stranou, a sobecky parazitovat na těch co jsou zaměstnaní! Je třeba začít globálně s optimální logistikou, GVKB čip odpojí trvale sobecký mozek od konzumní reality, a sobecký mozek se bude starat jenom o tělo, a nebude už znát to, co se děje mimo tělo.
Z lidí se stanou obrazně televize na dálkové ovládání, a vše budou dálkově ovládat jenom GVKB centrální počítače, s umělou GVKB inteligencí, nebudou zde už; politici, byrokrati, podnikatelé, obchodníci, celebrity, milionáři, soudci, notáři, učitelé, vojáci, policajti, mafiáni, prostitutky, mesiáši, guru, kněží, rabíni, proroci, koučové, atd. na myšlení a řízení, zde budou jenom centrální GVKB počítače, ty zde budeš jenom na špinavou fyzickou práci.
Pokud tělo člověka nebude kvalitní, tak se optimálně recykluje, z našeho světa takto zmizí nemocní a staří jedinci, zdraví se stane pro sobecký mozek prioritou, protože si sobecký mozek rychle evolučně uvědomí to, že pokud bude tělo nemocné, tak že bude tělo automaticky recyklované.
V současnosti lidi jenom zbaběle před vším utíkají, a nechtějí nic zde globálně optimálně řešit, a tím zde logistika optimálně globálně nefunguje, už zde nebudou vyznamenání, a kladení věnců na hroby hrdinů, období pokryteckého kariéristického divadla globálně skončí, přijde na věčné časy GVKB období, ve kterém láska a pravda, zvítězila globálně na věčné časy nad nenávistí a lží. Mnozí by chtěli vědět, jestli život v GVKB systému, bude pro člověka lepší nebo horší?
Ano, bude líp, už zde nebudou lháři a zloději, láska a pravda zvítězí globálně na věčné časy nad nenávistí a lží, naším nepřítelem nebyla bída a nezaměstnanost, naším skutečným nepřítelem byl strach ze změn, díky GVKB systému už nebudeme mít strach ze změn.
Každý člověk bude nahý a hladový, nebude zde už problém s tím, že by se lidi styděli za nahotu a hlad, a mysleli jako ubohý dobytek, jenom na jídlo a drogy, dosud lidi žijí jako konzumní dobytek, který je centrálně ovládán pomocí peněz a byrokracie, jenže vše je zde dočasně, lidově řečeno, sobeckých lidí je na světě už jako sraček, a tak se začnou globálně optimálně, lidské sračky s nulovou hodnotou, splachovat díky GVKB systému do hajzlu.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.