Ano, vše má zde rub a líc

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37297361440/

Pokud je zde někdo úspěšný, je třeba i poznat to, že díky jeho úspěchu, je mnoho jiných lidí zde neúspěšných, nadbytek vytvoří nedostatek, problémem není to, že je zde mnoho těch co mají nedostatek, problém je v tom, že lidi dělají chyby, a nepoučují se ze svých chyb. Stvořitelem života je zde strach, stroje nemají strach, protože nejsou živé, mnoho hrdinů nemá zde strach, protože drogy nebo dezinformace, umrtvili jejich strach.
Pokud vás jako loutku ovládá strach, tak nejste už pánem svojí budoucnosti, problémem současnosti je to, že jsme nuceni násilím k tomu, žít neustále s cizími lidmi, pokud žijeme neustále mezi cizími lidmi, tak z toho máme deprese, protože cizí lidi, nás považují za lháře a zloděje, podle sebe každý posuzuje druhé.
Statisticky a vědecky vše směřuje jistě k nové konzumní společnosti, ve které už nebudeme mít tituly a jména, ale budeme jenom číslem v globální statistice, a milion mrtvých ubožáků v boji o ideologické vítězství, to je jenom nudná statistika. Nezaměstnanost a bída signalizují to, že se bude muset něco optimálně restartovat, aby zde už nebyla bída a nezaměstnanost, restartovat se bude muset uzavřená konzumní společnost, na otevřenou konzumní společnost.
Soukromí je nám pomocí salámové techniky neustále odebíráno, až soukromí zcela globálně zanikne, a už zde nebudou pro nikoho soukromé výhody a jistoty. Období svatých mocných a bohatých autorit globálně zanikne, a ten druhý bude stejnou existenční nulou, jakou jsi zde i ty, vše budou řídit jenom GVKB počítače a GVKB roboti, lidi zde budou jenom na ubohé práce, o které nebudou inteligentní roboti stát, protože by byli pod jejich existenční úroveň.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.