Ano, vše co je zde dočasně, to je jenom divadlo

P1070197

Pochybuji o všem, co je zde dočasně, proč chodit k volbám volit pyšné kariéristy, co jsou zde evolučně dočasně? Proč věřit informacím a programům, co jsou zde dočasně, vše co je zde dočasně to je jenom divadlo, které dělá z diváků hlupáky a chudáky. Jaké zboží nebo jaká služba je nejlepší, to mě nezajímá, protože každé zboží a každá služba je zde dočasně!
Svět dočasnosti je světem recyklace, kdy z odpadu vzniká něco nové, aby z toho po nějaké době, byl zase odpad, vše co jíme, to pochází ze sraček, které kdysi něco vysralo, vše co čteme na internetu, nebo to slyšíme v televizi, to pochází z psychických sraček, které kdysi nějaký sobecký mozek vysral.
Ze sraček zde vše živé vzniká a ve sračky se to navrací, je jenom logické, že pochybuji o všem, co zde evolučně vzniklo ze sraček, protože je mě to existenčně na hovno. Mojí prioritní volbou je to co je zde trvale, trvale je zde strach, strach stvořil depresi, a tím stvořil i inteligenci, díky inteligenci zde mohl vzniknout život, založený na recyklaci, a strachu z toho co způsobuje deprese.
Neznabohem je zde ten, kdo nezná strach, ten kdo nezná strach, je hloupou mouchou, kterou brzo sežere masožravá rostlina, podívejme se na války, hrdinové zde rychle umírají, naopak zbabělci, ve válce většinou neumírají.
Kult hrdinů je zde proto, aby se měli masožravé rostliny dobře, masožravou rostlinou je zde mocný a bohatý parazit, co má služebního řidiče, co jej vozí do zaměstnání. Pokud se chceš stát rychle milionářem, tak si hledej zaměstnání, kde budeš mít služebního řidiče, za ubohé mzdy pracují jenom ubohé mouchy, co zde mají evolučně nulovou hodnotu.