Ano, peníze jsou v EU na prvním místě

P1070244

Lékem na krizi v EU je zavedení nového systému EU daní, který eliminuje lenochy a parazity z EU, kdo podle nových EU daňových tabulek nezaplatí daně, ten bude muset okamžitě opustit EU, a nebudou zde pro nikoho výjimky ani imunita. Vše je zde obchod, a ten kdo neplatí, nemá co v EU obchodě pohledávat.
Nebude třeba stavět ploty, a podporovat lidi v uprchlických táborech, co jsou v Turecku, policie v EU bude provádět veliké nárazové kontroly, a lidi co nebudou mít v EU čipu pod kůží záznam o tom, že zaplatili v EU vysoké daně.
Policie naloží neplatiče do letadla, a letadla je odvezou mimo EU. Tabulky budou vycházet z; ekonomiky národa, věku člověka, vzděláni člověka, zaměstnání člověka, majetku člověka, pohlaví člověka, výšky člověka, váhy člověka, atd.
Každý měsíc zde bude povinná osobní kontrola údajů a člověku, a po kontrole se daně zvýší nebo sníží, podle vyhodnocených informací. Výška daní bude statisticky a vědecky vypočítána tak, aby státy v EU už neměli žádné dluhy, a tím neměli ani ekonomické problémy.
Nebude to nic osobního, pokud někdo bude muset EU opustit, a bude mít trvalý zákaz návratu do EU, placení daní je běžné všude na světě, a je každého soukromá věc, se postarat o to, aby každý mohl daně platit.
Polovina obyvatel EU, do jednoho roku takto trvale opustí EU, a tím se EU ekonomicky uzdraví. Na Sibiři je dostatek místa, a zde bude dána lidem z EU možnost, vybudovat zde moderní konzumní civilizaci, v divoké přírodě.