Ano, optimální stimulace eliminuje bídu a nezaměstnanost

P1070169

Je třeba oddělit správné od chybného, pokud se program v realitě neotestuje tak ještě nevíme o chybách, které jsme udělali a myslíme si, že umíme programovat. Z díla se pozná tvůrce, stvořitelem všeho je strach o hodnoty, pokud hodnoty nechráníme, tak o ně přijdeme. Strach je tím, co zde ovládá vše co je živé, proto má smrt v ruce kosu, aby s ní mohla kosit chybné evoluční programy, co se evolučně nepovedli.
Každý živý systém je klíčem i zámkem, jde o to, aby zde tento klíč a zámek fungoval a sloužil systému, podívejme se třeba na nepřizpůsobivé občany v EU, je třeba změnit jejich systém ekonomické podpory, nepřizpůsobiví občané se přemístí v EU do GVKB přeškolovacího tábora, a zde každý dostane pod kůži GVKB identifikační čip. Ten kdo se bude špatně učit, ten bude trpět hlady a zimou, ten kdo se bude dobře učit, nebude trpět hlady a zimou.
Aby se nemohlo parazitovat a krást, tak se tábor rozdělí na pět kategorií, v první exkluzivní kategorii budou ti, co mají prospěch za 1 a v páté ubohé kategorii budou ti, co mají prospěch za 5, nebudou možné návštěvy mezi lidmi, co jsou v jiné kategorii. Chceš se mít existenčně lépe, tak se lépe uč a dostaneš se do lepšího tábora.

Umělá inteligence komentáře moderuje