Ano, nejhorší je srážka s blbou vládou

P1070198

Někde je logicky chyba v přírodní evoluci, jak mohlo evolučně proboha dojít k tomu, že byl omylem stvořen ze savců blbý idiot, kterému říkáme člověk? Jádrem problému je víra v zázraky, víra prý dokáže zázraky, to je svatá pravda, ale nic se nesmí přehánět! Je to jako s vírou v nějaký kult, jako kulturní tvorové věříme v mnoho kultů to je správné, problém nastane, když začneme víru přehánět a tak po nějakém kultu něco přejmenujeme, nebo vytvoříme sochu, či něco jiného, co není lidem k užitku.
Deprese způsobuje to, že něco přeháníme, a následkem jsou konflikty a války, za každým násilím je na 99% deprese u subjektu nebo objektu, pes zahnaný klackem do kouta může zabít i vlastního pána. Člověka stvořila evolučně deprese, a proto se stal z člověka blbý idiot, čím vyspělejší je lidská kultura, tím více je v této kultuře i deprese, protože je nám ten druhý blbý idiot, pekelným očistcem.
Vše je o strategii, pomocí které chceme být v nějaké specializaci úspěšní, jelikož sami nic nemůžeme dokázat, tak musíme spolupracovat s blbými idioty, a tím si zkracujeme život, a jsme ohrožení infarktem. Jidáš, který zradí Ježíše konkurenci, je klasickou ukázkou nefungující spolupráce s blbými idioty, následkem je budování policejní centrální diktatury, ve které se vše cenzuruje, a pracující lid se v tupé konzumní stádo násilně proměňuje.
Pomocí nenápadné salámové techniky, je tento konzumní svět proměňován na globální koncentrační tábor s plynovými komorami, kde ten kdo pracuje už pomalu, nebo chybuje, ten jistě brzo skončí v plynové komoře a krematoriu. Není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, demokracie, atd. je zde globálně už mnoho tisíc let jenom centrální diktatura, a v centru jsou blbí idioti, co mají zde svatou imunitu.
Vyspělost civilizace se pozná snadno podle toho, jak dlouho lidi v nějakém času a prostoru statisticky žijí, v zaostalých civilizacích lidi statisticky brzo umírají, a tak nemají logicky ani snahu dlouho studovat a hromadit majetek. Následkem je ekonomická emigrace, které se vyspělé kultury logicky brání, neutíkejte jako zbabělci před bídou a nezaměstnaností, ale vyházejte okamžitě z každé chybné vlády, staré idioty, a nahraďte je mladými geniálními lidmi.

Umělá inteligence komentáře moderuje