Ano, mocní idioti zde mají svatou pravdu

P1070222

Pevným bodem, kolem kterého se zde vše točí, je strach z trestu, mocní zde mohou trestat bezmocné, a bezmocní se nemohou nijak bránit tomu, že na nich mocní sobecky parazitují. Podívejme se na nacistické plynové komory za druhé světové války, kdy v těchto komorách zemřelo mnoho civilistů bez spravedlivého soudu.
Spravedlnost je zde jenom v tom, že každý idiot musí jistě umřít, pokud jsi existenčně v troubě, je to tím, že jsi trouba, který věří naivně druhým, a tak z tebe druzí udělali ubožáka.
Lidí je na světě už jako much, za posledních padesát let se počet lidí na světě zdvojnásobil, pokud nedojde k regulované globální porodnosti, tak zde budou zase další světové války, protože narostou zde ekonomické a politické problémy.
Nemá smysl dávat peníze ubožákům v zaostalých národech, je třeba dát těmto ubožákům možnost, být moderním konzumním člověkem, který má vysoké vzdělání a dobré zaměstnání.
Je třeba globálně postavit veliké převýchovné tábory, kde budou mít pod dozorem vše GVKB roboti s umělou GVKB inteligencí. Ten kdo bude mít problémy s převýchovou, ten bude recyklován na GVKB substrát. Mami tatínek je konečně doma, pošta nám doručila veliký balík s GVKB substrátem.