Ano, jsem psychicky na nule

P1070224

Pokud jsi psychicky na nule je s tím třeba něco udělat, nejprve je nutné zjistit příčiny toho, že jsi psychicky na nule, nejčastější příčinou jsou problémy, se kterými si už nevíme rady, nemáme peníze, nebo máme zdravotní problémy. Být psychicky na nule je dost nepřesný obecný popis, je třeba zjistit jak hluboké je toto psychické dno? Potom je třeba si položit zásadní otázku, a to budu brát léky na depresi, nebo nebudu brát léky na depresi.
Z hlediska lékaře je správné brát léky na depresi, z hlediska víry je chybou brát léky na depresi. Většina lidí u nás bude brát léky na depresi, jsou, ale přírodní kultury kde většina lidí nebude brát léky na depresi, a spolehne se na víru, která je zbaví deprese. Pokud nechcete mnoho let brát léky na svoje deprese, budete se muset rozhodnout pro cestu víry, ale cesta víry je taky cestou na mnoho let.
Cesta víry není cestou spojenou s náboženstvím nebo sektou, je to cesta víry v to, že každý neřešitelný problém je zde dočasně. Tak jako každá radost je zde dočasně, tak i každý problém je zde dočasně, i když se mnoho problémů, snaží o to, nás přesvědčit o tom, že zde budou pořád. Podívejme se na idioty, co rozhodují o nás bez nás, ve vysokých funkcích, přijde najednou něco, s čím idioti nepočítali, a tak oni přijdou o svoje vysoké funkce, na které byli mnoho pyšní, z prachu vše vzniká a v prach se to navrací.
Většina lidí co jsou psychicky na nule, považuje cestu víry za něco, co nezvládnou, a tak konzumují cigarety a slivovici. Komu není rady, tomu není ani pomoci, proč mnoha lidem nelze poradit, aby nebrali drogy nebo prášky na deprese? Problémem je zde strach ze změny a strach z deprese, vědci zjistili, že jakmile je zde návyk na výhody a jistoty, tak se stává psychika otrokem výhod a jistot.