Ano, jakýkoli odpor proti policejní diktatuře je marný

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37524133262/

Strach ovládá národy i jedince, proč jsme kategoricky odmítli Nacismus? Měli jsme strach o svoje výhody a jistoty, proč je Křesťanství tak populární, je to proto, že díky němu máme výhody a jistoty.
Zlý národ nemá strach, ale brzo jistě narazí na to, že jej někdo srazí z jeho vrcholu do záhuby. Na západě často stávkují a u nás ne, dlouho jsme žili v policejní diktatuře a jakýkoli odpor byl marný, pokud jsme existenčně na dně unikáme z reality do iluzí, pomocí drog nebo dezinformací.
Mediálně je nám tvrzeno, že zde už není policejní diktatura, statistika ale jasně dokazuje to, že je zde pořád policejní diktatura, jakýkoli odpor proti policejní diktatuře je marný.
Čím více má národ státních zaměstnanců, tím větší je v tom národě i policejní diktatura, to jsou statistiky. Mnohokráte zde byli sice naivní snahy o to, snížit na polovinu počet státních zaměstnanců, ale ukázalo se to, že tuční kapři si státní rybník dobrovolně nevypustí.
Nekoukejte na to kdo je zaměstnavatelem, koukejte na to čí peníze kdo utrácí, pokud někdo utrácí státní peníze tak je i součástí státu i když on není státním zaměstnancem. Sledujte toky peněz, které do státu přitékají a které ze státu odtékají, stát peníze přerozděluje tak aby se někdo měl zle a jiný se měl dobře.
Zde se zase dostáváme ke strachu, peníze slouží jako odměna a trest, aby mohl stát manipulovat s lidmi a podniky. Co je za tímto divadlem ve kterém je pracující člověk jenom loutkou kterou ovládá strach o výhody a jistoty.
Za vším je strach, strach stvořil inteligenci a díky inteligenci je zde i život, pokud by zde nebyl strach tak by zde ani nebyl život a evoluce, stroj nemá strach, a proto nemá ani inteligenci.
Bůh není na nebesích on je ve vaší hlavě a je to váš strach o výhody a jistoty, proč nám náboženství lže, proč nám politika lže, proč nám umění lže, atd. Bojíme se o výhody a jistoty, proto je zde lež a krádež, zloděj honí zloděje, a lhář křičí, ty jsi lhář, nikdo z lidí není svatý, ani dokonalý.
Všimneme si toho, že konflikt nebo boj je vždy o hodnoty, tam kde nejsou hodnoty, tam není ani konflikt a boj, strach je spojen s hodnotami, je pro nás něco hodnotné a tak o to nechceme přijít. Následkem jsou smlouvy anebo hranice, to co je uvnitř to chce ven, a to co je venku to chce dovnitř.
Dostáváme se k uzavřenému policejnímu systému, který je zde pro naše dobro, abychom se měli lépe, najednou přijdete o zaměstnání, a neseženete nové zaměstnání, už nebude potřeba přesouvat továrny do míst s levnou pracovní silou, do továren nastoupí globálně roboti s umělou inteligencí.
V současnosti mnoho podniků začíná s velikým propouštěním díky automatizaci a optimalizaci, začnou mizet nejprve fyzicky náročná povolání, co jsou špatně zaplacená, a potom dojde na střední třídu, co pracuje v kanceláři, co se zde má velmi dobře, nakonec dojde i na vrcholovou elitu, a nebudeme už potřebovat prezidenty a ředitele.
Mediálně se hovoří o globálním zavádění sociální politiky, ve které budou lidi dostávat peníze, i když nebudou pracovat, to je jenom pohádková utopie, z minulosti víme to, že sociální politika ekonomicky nefunguje, žít na dluh dlouho nejde, nakonec to musí skončit zle, většinou je zde revoluce nebo válka.
Války nám odhalují budoucnost, podívejme se na to jaké zbraně má k dispozici moderní armáda, brzo bude už lidský voják zcela zbytečný, a místo něj zde bude plechový zelený robot, ve kterém bude inteligentní počítač, ovládaný centrálním počítačem. Pokud vojenský robot přijde o nohu nebo hlavu, tak jej servisní robot rychle opraví, a on může jít zase bojovat.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.