Ano, doba se od základů změnila

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37555764281/

Nejde si nevšimnout toho, že nároky lidí narůstají, zkuste přesvědčit člověka v 15 letech, že se může obejít bez mobilního telefonu? Doba se od základů změnila za posledních sto let, když si prohlížíme staré černobílé fotky a černobílé filmy tak si uvědomujeme, že za posledních sto let se vše změnilo a tak se musel logicky i změnit člověk. Největší nároky jsou na mobilitu a rychlost, za mého mládí se vyráběl jeden typ fotoaparátu deset let beze změn, dneska je běžné že každý rok je na trhu nějaký zcela nový typ fotoaparátu, který nabízí mnoho technických inovací.
Jak dlouho by před sto lety člověku trvala cesta kolem světa, a jak dlouho by trvala dneska? Když někdo dneska hledá zaměstnání ve věku 72 let, tak na něj zaměstnavatelé koukají jako na starožitnost, která by měla navštívit krematorium, protože v moderní digitální civilizaci je už nepoužitelný. Podle mě by 90% lidí na světě mělo navštívit krematorium protože už do moderní digitální doby nepatří, je třeba zavést certifikaci pro moderní dobu a kdo nebude mít certifikaci že je použitelný pro moderní zaměstnavatele ten skončí automaticky v krematoriu, jako evoluční odpad.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.