Ano, co bylo, nezměníš, a o tom co bude, nic ještě nevíš

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37507732326/

Konflikty a války nahrazují evolučně staré za nové, je to věčný nekonečný proces, který eliminuje to, co nás dneska rozčiluje, každý živý systém je zde dočasně, vše co je živé to je zde experiment, díky kterému může začít nový experiment, který se poučil ze starých experimentů, co bylo, nezměníš, a o tom co bude, nic ještě nevíš, každé tvoje rozhodnutí utváří tvoji budoucnost, uvědom si to, že stačí malá chyba, a veliké hodnoty jsou nenávratně zničeny. Nevymlouvej se na to, že jsi myslel, přiznej si to, že jsi ubohou inteligentní multifunkční troubou na dálkové ovládání, která je zde evolučně v troubě.
Je to tak snadné udělat z druhých trouby pomocí dezinformací a vydírání, jenže tento svět je jako zrcadlo, pokud se do zrcadla podívá trouba nemůže se divit tomu, že v zrcadle spatří troubu, je třeba přestat dělat z druhých trouby, lží už zde bylo dost je třeba začít lháře pronásledovat a do vězení uvrhovat, krabice od vína nejsou na to, aby v nich byli miliony, získané pomocí korupce a tunelování. Ten kdo lže ten i krade, je třeba změnit kontrolní systémy tak se dají lidem do hlavy kontrolní GVKB čipy, když to nejde se zloději a lháři po dobrém musí se to řešit po zlém, na myšlení a řízení všeho bude jenom GVKB umělá globální inteligence a lidi zde budou na to aby jenom pracovali a když už nebudou moci pro GVKB systém profesionálně každý den v roce pracovat, tak se optimálně recyklují na GVKB substrát.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.