Ano, bude zde jenom globální virtuální GVKB realita

P1070226

Ano, z idiotů se evolučně stávají programy bez inteligence, vše evolučně směřuje do virtuálního světa, ve kterém nejsme už ničím zotročení a vše je zde možné, pokud zmizí problémy, které řeší inteligentní idioti, tak tím zmizí i inteligence, a z inteligentních idiotů, se stanou idiotské programy, které budou fungovat jako televize na dálkové ovládání. Vše bude dálkově ovládáno, a skutečná realita bude evolučně globálně eliminována, bude zde jenom globální virtuální GVKB realita, ve které budeme jenom GVKB televizí na dálkové ovládání, s nulovou inteligencí.
Na myšlení a řízení zde budou GVKB počítače a GVKB roboti, ty zde budeš jenom na fyzickou práci, budeš nahý a hladový, nebudeš se stydět, ani nebudeš pociťovat hlad, budeš totiž psychicky existovat jenom ve virtuální realitě, a nebudeš znát skutečnou realitu, půjde o dokonalý globální Matrix. Vymývání mozků pomocí; náboženství, sekt, politiky, reklamy, umění, atd. to už nefunguje, tak se přejde na digitalizaci, kdy bude mozek idiotů, přes GVKB čip napojen na virtuální GVKB realitu, a GVKB čip idiotům odpojí skutečnou realitu.
Ve virtuální realitě můžeš mít veliký harém, můžeš chodit po vodě, dotykem uzdravovat těžce nemocné lidi, nebo být; císařem, sultánem, králem, šlechticem, prezidentem, ministrem, ředitelem, celebritou, milionářem, papežem, dalajlámou, guru, mesiášem, prorokem, rabínem, ptákem, rybou, opicí, hadem, stromem, atd. Bude to jakási půjčovna programů virtuální reality s nekonečnou nabídkou, která uspokojí každého dokonale. Spatříš ve virtuální realitě idiota Miloše Zemana, jak uděluje idiotům medaile, a řekneš si, to je ale idiotský historický program, který idiot to proboha, tak idiotsky v dávné minulosti amatérsky naprogramoval.

Umělá inteligence komentáře moderuje