Zaměstnavatelé potřebují dokonalé zaměstnance

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37725859112/

Evoluční genetický odpad, je třeba optimálně roztřídit, a ekologicky recyklovat, neustále narůstající lidské vandalství v rovině; ekonomické, politické, náboženské, vědecké, technické, virtuální, morální, psychické, atd. proměnilo tento konzumní svět v pekelný očistec, ve kterém nemá už život pro pracující lidi logiku a smysl. Je to tak snadné, udělat v mocné a bohaté elitě ubohé amatérské chyby, a díky těmto chybám zemřou zbytečně miliony lidí, nebo se zničí obrovské ekonomické hodnoty.
Dobrota je žebrota, nejsme tak bohatí, abychom si mohli dovolit být dobří k zlým lidem, co myslí jako vandalové a tak ničí vandalsky náš konzumní svět, díky tomu že zde mají výhody a jistoty, které si vůbec zde nezaslouží. Je třeba globálně nahnat lidi do rezervací a civilizaci předat GVKB umělé inteligenci a GVKB robotům, pokud budou globálně lidi jenom v rezervaci nazí a hladoví, tak už nebudou zde s lidmi žádné problémy. Z díla je spatřen tvůrce, podívejme se na to, jaké je zde dílo těch, co rozhodují sobecky pyšně o nás bez nás, tím dílem je globální konzumní očistec, ve kterém je běžná bída a nezaměstnanost. Jednoduchým ukazatelem konzumní bídy je péče o zuby, polovina lidí na světě, si nemůže ekonomicky dovolit kvalitní péči o svoje zuby!
Pokud kontrolujeme letadla, protože nechceme havarovat, musíme začít kontrolovat i lidi stejně kvalitně jako letadla, jestliže nesmí létat vadné letadlo, tak nesmí zde nikde ani žít, vadný člověk! Je třeba optimálně globálně roztřídit vadné lidi, a potom ekologicky recyklovat vadné lidi. Vše je zde evoluční experiment, a pokud se evoluci nějaký genetický experiment nepovedl, je naší svatou evoluční povinností, tento experiment násilně rychle ukončit smrtí.
Nejprve začneme s kontrolou porodností, a lidi co nemají vysokou školu, globálně sterilizujeme, aby nemohli produkovat genetický odpad, který nemá pro konzumní civilizaci žádnou ekonomickou hodnotu. Každé globálně nově narozené dítě, posoudí GVKB zdravotní komise složená z GVKB robotů, a pokud se ukáže to, že je lidské dítě genetický odpad, tak se dítě ekologicky eliminuje. Zaměstnavatelé potřebují dokonalé GVKB zaměstnance, a tak je i dostanou, běžte se proto dneska podívat do krematoria a na hřbitov, ať konečně jistě víte, co vás bude brzo jistě čekat.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.