Zaměstnanec co pracuje jako robot

P1070305

Přiznej si to, že nepracuješ pro zaměstnavatele jako robot, a proto už brzo na tvoje místo nastoupí robot, často je zde slyšet že o robotech se hovoří už mnoho let ale je to jenom teorie, v praxi je nasazení robotů neřešitelný problém, a to hlavně díky tomu, že v praxi se vše často mění, a jistota zde není, roboti potřebují stabilní situaci, spojenou s jistotami a výhodami. 

Obrazně je robot jako tiskárna připojená k počítači, pokud nemáte správné ovladače tak tiskárna nebude správně pracovat. Od tiskárny nelze očekávat to, že se ona přizpůsobí počítači, přizpůsobit se musí počítač, zde je prioritní problém se zaváděním; robotizace, optimalizace, digitalizace, automatizace, transformace, atd. 

Ten kdo chce zaměstnat mnoho GVKB robotů, se musí robotům přizpůsobit, a tak musí najmout drahé specialisty, co rozumí profesionálně robotům. Lidský zaměstnanec je schopný se přizpůsobit, a tak může lidské zaměstnance ovládat člověk, co nerozumí svým zaměstnancům. Logicky vše dospěje k tomu, že zde bude GVKB robot prezidentem a on bude vyznamenávat GVKB roboty, za jejich kvalitní práci pro GVKB robotickou civilizaci. 

Vše je o specializovaných systémech, to co je specializované pracuje lépe než to co je univerzální, podívejme se do ekosystému, zde je nekonečné množství živých systémů, a každý systém je na něco úzce trvale specializovaný. Nakonec člověk skončí nahý v zoologické zahradě a roboti se budou na něj dívat za nerozbitným sklem, jako na inteligentní opici, nejsou lidi, tak s lidmi nejsou už problémy.