Věřit nebo nevěřit, tomu co zde je?

P1070286

Vše co má začátek to má i konec, evoluce má počátek a tak logicky i musí mít konec a na konci je logicky nápis. Evoluce byla ukončena. Co to vlastně znamená, že evoluce byla dokončena? To znamená, že se veškerý život na této planetě digitalizoval a virtualizoval. Nejsou zde už rostliny ani zvířata, vše bylo převedeno do virtuálního digitálního systému, kterému říkáme Matrix.
Počítače nejsou na této planetě, ale jsou ve veliké vesmírné lodi, dlouhé deset tisící kilometrů, která letí velmi rychle vesmírem, na lodi provoz zajišťují automaty a roboti, není zde nic, co by bylo živé. Ve virtuálním systému, existuje v roce 3269 právě 326 452 215 487 virtuálních digitálních lidí, co si naivně myslí, že jsou živé bytosti.
Vše začalo nenápadně tím, že si lidi a roboti zálohovali veškeré informace a programy na centrálních počítačích, z těchto obrovských živých databází vzniknul evolučně Matrix, který se umístil na obrovskou vesmírnou loď. Na naší modrou planetu v roce 3018 dopadl z vesmíru veliký kus kamene, a následkem byl rychlý zánik veškerého života.
Loď se pohybuje vesmírem pomocí gravitačního motoru, založeného na principu černé díry, je to systém, který nepotřebuje žádné palivo, a má nevyčerpatelné zdroje energie, loď má schopnost rychlé samoopravitelnosti, a je vybavená dokonalým bezpečnostním gravitačním štítem. Já jsem zde na této lodi úklidovým inteligentním samoopravitelným robotem č: HGZ 101 015 JGL, a ty jsi virtuálním člověkem, který si naivně myslí že je živý, a má deprese.