Populární je to, co je úspěšné

P1070302

Každý dospělý pracující člověk se setkává nerad s neúspěchy a má radost z úspěchů, kdyby rady o tom jak být úspěšný měli cenu zlata, tak by je vám nikdo nedával zadarmo. Proč je někdo úspěšný a jiný je neúspěšný? Za úspěchem je vždy štěstí, mnoho lidí by mělo být teoreticky úspěšní, ale neměli štěstí a tak byli neúspěšní. 

Vychází mnoho knížek o tom jak být úspěšným, ale bez štěstí nikdy nebudete úspěšní! Podívejme se na Německo, které bylo po druhé světové válce rozděleno, na kapitalistické a socialistické Německo, ti co byli v socialistickém Německu, měli smůlu, co je to socialismus? Socialismus je o sociální rovnosti a kapitalismus je o sociální nerovnosti, a jak z minulosti dobře víme tak ekonomicky sociální rovnost nefunguje, dobrota je žebrota! 

V dokonalém kapitalismu není problém s nepřizpůsobivými příživníky, protože tento asociální systém je uvězní v pracovních táborech. Pokud by byl v EU dokonalý kapitalismus, tak by zde nebyl problém s ekonomickými migranty, protože by je policie pochytala, a zavřela je do pracovních táborů, kde by museli za stravu příživníci pracovat, a spali by na poschoďových postelích. V konzumní kultuře je zaměstnanec zboží na pracovním trhu, a pokud o toto zboží není zájem, tak je zde řešením pracovní tábor, není to nic nového, otroctví je zde už mnoho tisíciletí, a s otroky se vždy jednalo jako s otroky!