Nepodporujte vandalství

P1070294

Jak vlastně došlo k tomu, že se podporují sociální paraziti? Příčinou je vandalství, tak jako vandal ničí vše co je hodnotné, tak i vandal podporuje sociální parazity, aby díky nim toho zde mohl více zničit. Dlouho jsem přemýšlel, proč nás Stvořitel vyhnal z psychického ráje do psychického očistce? Byli jsme vyhnáni za používání vědy a techniky, věda a technika je vandalství, díky kterému dochází k ničení psychického ráje, čím více je někde koncentrováno mnoho vědy a techniky, tím více je tam psychický očistec.
Dejte opici do ruky těžkou elektrickou sbíječku, a naučte jí, aby na vysokých štaflích, v malém prostoru bourala celý den betonovou zeď, ve které je železo, opici to nenaučíte nikdy, ale inteligentní člověk to bude dělat, a bude z toho mít logicky psychické deprese, protože bude vyčerpaný fyzicky a psychicky. Děláme mnoho zaměstnání, která by zvířata odmítla dělat, proč ale člověk, tyto špatné otrocké práce ale dělá?
Příčinou je vandalství, pokud je zaměstnavatelem vandal, tak on jedná se zaměstnanci vandalsky, je to začarovaný vandalský kruh, jehož následkem jsou revoluce a války, kdy vandalsky v plynových komorách vraždíme miliony civilistů, nebo vandalsky házíme na obydlená města veliké bomby, a tak ve městech zabíjíme miliony civilistů. Po mnoho století se na těžkou práci používali vandalsky jenom otroci, když otrok pracoval díky nemoci nebo stáří pomalu, tak jej otrokář vandalsky zabil, a na jeho místo nastoupil jiný otrok.