Ano, naše republika je letadlem bez pilota

P1070299

Z dálky to vypadá, že je v kabině letadla pilot, jenže když se dostaneme osobně do pilotní kabiny, tak zjistíme, že zde není inteligentní profesionální pilot, a na místě pilota, je jenom hloupá loutka, co neumí letadlo řídit.
Pokud se podíváme do minulosti, na neustálé zániky organizací a společností tak zjistíme, že problém letadla bez pilota, není nový problém, ale že jde o problém starý mnoho tisíc let. Lidově řečeno, ryba smrdí od hlavy a tuční kapři, si dobrovolně nevypustí rybník. Jak vlastně dochází k tomu, že v letadle místo pilota je loutka?
Příčinou je zde slepá víra v teorie, autority v knize se přeci nemohou mýlit, tak jsme autoritami už dlouho vychováváni. Pokud se časem ukáže, že nějaká svatá teorie byla chybná, tak se o tom nesmí mediálně mluvit, protože to by nebylo správné, snižovat svatou víru v autority.
Naši republiku musí řídit mladí lidé, co mají úspěšnou praxi s řízením veliké společnosti, podívejme se na to, jak je náročné vybrat a vyškolit pilota stíhačky, kdy pilot zvládne přistát na letadlové lodi.
Dokázal by někdo z lidí, co řídí naši republiku, přistát po zaškolení se stíhačkou na letadlové lodi? Ve vedení naší republiky, jsou jenom hloupé loutky, a o tom to zde je. Pokud to někomu už nemyslí, tak by měl opustit svojí vysokou státní funkci, a přenechat tuto funkci tomu, komu to myslí, z díla je spatřen tvůrce.

Umělá inteligence komentáře moderuje