Ano, idioti dělají z druhých idioty

P1070300

USA konzumní vandalismus, z konzumentů v USA, udělal idioty. Bohužel okamžiky kdy jsme sami sebou, jsou krátké a vzácné, konzumní vandalismus z tebe udělal USA idiota, co je to USA konzumní vandalismus? Konzumní vandalismus je veliké letadlo v USA, plné konzumních idiotů bez pilota, a toto USA idiotské letadlo narazí do USA vysokých domů, kde pracuje v USA kancelářích mnoho konzumních USA idiotů.
Jádrem problému konzumního vandalismu, je systém náhražky, nemáme originál tak hledáme náhražku; nemáme pravdu tak použijeme lež, nemáme lásku, tak použijeme nenávist, nemáme svobodu tak použijeme otroctví, atd. jenže to je vandalství, pokud místo svobody použijeme otroctví, místo lásky použijeme nenávist, místo pravdy použijeme lež, atd. Podívejme se na informace a programy, kterými jsme po celý život obklopení, ze všech stran je zde jenom snaha o manipulaci, která z tebe jistě časem udělá konzumního idiota.
Všude ti nabízejí jenom to, co už nejde na odbyt, protože je to konzumní ubohý produkt, o který nikdo nestojí! Nikdo ti ale nebude nutit funkci prezidenta USA, protože to, o co je veliký zájem, to se zde obtížně získává, každý konzumní idiot by chtěl v USA dělat dlouho prezidenta, a nikdo v USA nechce dělat dlouho konzumního otroka.
Vše je zde rozděleno podle; hodnoty, kvality, velikosti, hmotnosti, trvanlivosti, čistoty, třídy, rasy, pohlaví, věku, vzdělání, atd. vždy se ptejme, co je za tím! Vše zde vypadá jinak z blízka a jinak z dálky, z blízka poznáme, že každý prezident USA, je jenom konzumní otrok, s mediální maskou prezidenta. Každý konzumní člověk je tím, jakou má na tváři pokryteckou mediální masku, pod maskou je vždy jenom konzumní vandal, který je ubohým otrokem konzumního systému!