Zaměstnavatelé chtějí plechové zaměstnance

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37709247436/

Peníze nesmrdí, o tom je boj o ekonomický úspěch, náklady na živé zaměstnance jsou veliké, a jsou zde i veliké problémy se živými zaměstnanci, jako první se nasadila automatizace tam, kde se její nasazení ekonomicky vyplatilo, pokud je k dispozici otrok který pracuje za jídlo tak se automatizace nevyplatí, jakmile zde nejsou k dispozici už otroci, tak se začíná nasazovat automatizace. Problémem automatizace je návratnost velikých investic, to znamená využívat mnoho moderní automatizaci a optimalizaci, nemá smysl vyrábět něco, na co není odbyt. 

Odbyt zboží a služeb závisí na mnoha faktorech, a pokud něco jde na odbyt dobře tento měsíc, tak příští měsíc už to nemusí jít na odbyt, když není odbyt, je možné vyhodit zaměstnance, ale nejde vyhodit systémy, které nahradily zaměstnance, navíc začíná docházet k uzavřenosti obchodních systémů, je zde snaha o to mnoho vyvážet a málo dovážet, protože jenom tak roste ekonomika. EU bylo vytvořeno proto, aby mohl zde být jednoduchý export na veliký trh, bohaté státy vše nastavili egoisticky tak, že parazitují na chudých státech v EU. 

V chudých státech bohatá elita parazituje na chudém pracujícím lidu, dobrota je přeci žebrota a peníze bohatým lidem nesmrdí. Vše jistě směřuje ke globalizaci a tím dojde k natolik veliké konkurenci, že v ní uspěje jenom ten, kdo začne používat plechové zaměstnance. Věda a technika za posledních sto let změnila celý svět od základů, tak jako převratnou změnou bylo zavedení elektřiny, tak stejně převratnou změnou bude zavedení plechových zaměstnanců, co budou v továrně vyrábět miliony plechových zaměstnanců.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.