Ano, pokora je lepší než pyšnost

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37725847552/

Pokora znamená, že když něco vytvořím tak to pokorně prověřím, jestli je to kvalitní a bezchybné, ten kdo je pyšný neprověřuje už to, co vytvoří, jestli je to kvalitní a bezchybné. Podívejme se na to, co je napsáno na papír nebo na internet, statisticky je 99% obsahu na papíru a na internetu bez ověření kvality a bezchybnosti, protože jsou autoři pyšní. 

Nekontrolujte jenom cizí lidi, kontrolujete nejprve sebe, mezilidské vztahy jsou velikým problémem, protože jsou lidi pyšní, a tak kontrolují jenom druhé, a sebe nekontrolují. Elita hlásá nová pravidla, která egoisticky stanovila, ale zapomněla už pokorně tato pravidla zkontrolovat! Zdrojem většiny chyb je pyšnost, tam kde žijí pyšní lidé, tam je i konzumní očistec, ve kterém logicky život nemá logiku a smysl, protože v pekle je život utrpením. 

Co si máme myslet o pyšných lidech, co věří na hlouposti a nesmysly, a tak svým extrémním myšlením a konáním, škodí svému okolí. Je třeba začít s honem na; hříšníky, jinověrce, neznabohy, kacíře, atd. zavedou se globálně GVKB měsíční certifikace svatosti, ten kdo nebude mít platnou certifikaci GVKB svatosti, ten bude recyklován na substrát. 

GVKB roboti zde budou mít vše pod kontrolou, nejsou hříšníci tak nejsou s hříšníky ani problémy, kdo nejde s námi, ten jde proti nám, a nikdo nebude stát zbaběle opodál. Hříšníci budou zbaběle utíkat z GVKB civilizace, a GVKB roboti je budou pronásledovat ohněm a mečem, takto konečně zvítězí na věčné časy pokora nad pyšností.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.