Ano, nejsou hříšníci tak nejsou zde s hříšníky ani problémy

P1070313

Ano, vím jistě to, že ty nic nevíš. Hříšníci se rádi chlubí vědomostmi a mnohým jiným, jenže vše čím se chlubíte, to je jenom divadlo, vím jistě to, že ty nic nevíš, znáš jenom povrch a nevíš co je pod povrchem, z dálky vše vypadá jinak než z blízka, z blízka poznáváme, že hmota je holografická iluze, a že vše zde je jenom energie a informace. Jsi jenom hříšný pytel, ve kterém jsou informace a energie, proto je vše v pytli, a není možné zde dosáhnout seberealizace. 

Když uděláme do pytle díru, tak z pytle vytečou informace a energie, tím život hříšníka končí. Zdrojem soužení je hříšné toužení po úspěchu, každý úspěch je zde, ale jenom dočasnou iluzí, na tomto hříšném divadle, kde je vše jenom obchod. Je to tak snadné, si vytvořit ve svém hříšném pytli iluzorní ráj, ve kterém jsi králem, jenže brzo si uvědomíš, že jsi jenom hříšník, který zde má nulovou hodnotu. 

Podívejme se do přírody, zde veliké zabíjí malé, zabíjení je přirozenou součástí života, pokud je zde zabíjení zakázáno, tak následkem je krize. Není třeba hříšníky věznit, když je mnohem levnější je zabíjet, nejsou hříšníci tak nejsou zde s hříšníky ani problémy. Vězení nikoho nenapravilo, vězníme lidi proto, abychom hříšníky mohli zastrašit, je třeba zrušit všechna vězení a pracovní tábory, budeme hříšníky popravovat a recyklovat na substrát. 

Zavedou se měsíční testy na hříšnost, kdo nedostane měsíční GVKB certifikaci svatosti, ten bude recyklován na substrát, nebudou zde pro nikoho výjimky a imunita. Nemá smysl měnit násilně pomocí politiky a ekonomiky konzumní centralizovanou civilizaci, smysl má eliminovat globálně hříšníky na substrát, z díla se pozná kdo je hříšník, slova mohou klamat, ale činy už klamat nemohou.

Umělá inteligence komentáře moderuje