Víte proč je práce politiků na hovno?

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37709237806/

Každá lidská práce je profesionální výkon za nějaké období, politici mají k dispozici volební období, a měli by pomocí profesionálního výkonu logicky vyprodukovat takové hodnoty, díky kterým, nebude zde jejich politická práce, voličům jenom na hovno. To je teorie, která ale je v praxi na hovno, protože politici v práci dělají hovno, a jsou zde tak voličům jenom na veliké hovno. Politika ve v troubě, protože politici jsou troubové, v tom je jádro celého problému, nemá smysl dávat politické hovno do trouby, protože z politických hoven, je zde jenom velké hovno.
Platíme dobře politiky za to, aby nás zastupovali před lakomými zaměstnavateli, a vyjednali nám takové existenční podmínky v zaměstnání, že nebudeme zde ubohými konzumními otroky. Nestojíme o falešné politické sliby, že bude v budoucnosti lépe, potřebujeme se mít dneska lépe, kupní síla je objektivním metrem kterým se poměřuje práce politiků, naše kupní síla je zde stejná jako v Turecku, protože je zde velmi dlouho Turecké hospodářství!
Nemá smysl házet po starých líných politicích vajíčka a vyvěšovat na hradě veliké červené posrané trenýrky, to je na hovno a o hovně, je třeba naprogramovat počítače tak že už nebudeme potřebovat zde politiky, všude se vše automatizuje a optimalizuje, je třeba začít nahoře škrtat mzdové náklady, tak jako se zavádí bankomaty, kdy se obejdeme bez práce bankovního byrokrata, tak se zavedou politikomaty, vložíte do politikomatu občanský průkaz s čipem, a rozhodnete o tom, co je v naší politice správné, bude to přímá volba, bez starých líných politických zástupců, co jsou nám na hovno.
Politici se přizpůsobí nové situaci, a budou soukromě obchodně podnikat, a tím začnou platit; poplatky, daně, cla, školení, certifikace, hypotéky, půjčky, nemocenskou, pojištění, důchodové zajištění, reklamu, dopravu, atd. díky digitálním registračním systémům, vše se bude globálně registrovat, aby nikdo nemohl zde sobecky parazitovat na podniku nebo státu. Skončí období daňových rájů a tunelování státu, zavede se udávání soukromníků za vysoké odměny, a soukromníci bez soudu, snadno skončí v převýchovném táboře na Sibiři. GVKB umělá inteligence to politikům a byrokratům globálně spočítá, ten kdo nebude každý den bezchybně rychle pracovat, ten nebude ani každý den mít co jíst a kde spát.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.