Většina lidí je zde na hovno

https://www.flickr.com/photos/gvkb/37757763711/

Lidí je všude jako sraček, a tak život zde stojí všude za hovno, následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, podnikání, obchodu, školství, dopravy, byrokracie, rodiny, psychiky, atd. dobrý obchod, je jenom GVKB globální policejní diktatura, vytvoříme kontrolní registrační globální systémy, každý člověk povinně dostane do mozku inteligentní GVKB čip, a tím on už nebude znát konzumní realitu, mozek se násilně okamžitě odřízne do konzumní reality, protože mozek všech lidí stojí jenom za hovno, a je zde evolučně už jenom na hovno.
Lidi budou globálně nazí a hladoví, základem GVKB systému bude, pracujete rychle a kvalitně, nebo budete spláchnutí automaticky do sraček. Lidská práva se spláchnou do sraček na věčné časy, pravdu zde bude mít jenom GVKB systém, člověk bude jenom ekonomickým vojákem, který hrdinsky položí život za lepší ekonomickou budoucnost GVKB systému.
Vaším kulturním vzorem budou jenom GVKB roboti, s GVKB umělou inteligencí, skončí období víry v zázraky, lidi pochopí, že vše je evolučně jenom krátké období, ve kterém se musí jenom pracovat, pokles výkonu a kvality bude znamenat jisté automatické spláchnutí do sraček. Výkony, které dneska podávají nejlepší světoví sportovci, se stanou pro každého člověka trvale samozřejmostí, každý člověk bude snadno nahraditelný, místo cesty do nemocnice, zde bude jenom cesta do krematoria.
Strava a pití se upraví globálně tak, aby tělo pracovalo trvale na vysoký výkon, bude se žít krátce, ale na plný tělesný výkon, nebudou zde už nikde existovat tlustí staří nemocní lidé, co se pomalu pohybují, nebude zde pro lidi už sezení v kanceláři, v kanceláři budou jenom GVKB roboti, lidi zde budou jenom na fyzickou špinavou práci, u které se nesedí.

Podobné příspěvky>

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené se štítky a jeho autorem je administrator. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.